Комплексна консультація гінеколога

Під час першого візиту в клініку проводиться комплексне гінекологічне обстеження, яке триває близько 40 хв і включає в себе:

1. Бесіду з лікарем-акушер-гінекологом: з'ясування симптомів і скарг, складання Вашої особистої медичної картки;
2. Загальний і гінекологічний огляд – огляд зовнішніх статевих органів, огляд шийки матки в дзеркалах, бімануальне (ручне) обстеження матки і додатків, огляд та пальпація молочних залоз.
3. Бактеріологічні дослідження - дозволяє виявити патогенні мікроорганізми. Воно необхідне для уточнення діагнозу, вибору методу лікування.
4. Цитологічне дослідження – це зішкріб з цервікального каналу шийки матки, який проводиться спеціальним шпателем або щіточкою, що дозволяє відрізнити здорові тканини від атипових та виявити навіть рак шийки матки. Процедура абсолютно безболісна.
5. Кольпоскопія - дослідження передбачає огляд та ревізію стану слизової оболонки шийки матки, піхви й вульви із оптичним збільшенням 10, 15. Призначається для діагностики ерозії шийки матки та інших захворювань.

Огляд гінеколога найбільш інформативний одразу після менструації. За 2-3 дні до запланованого огляду гінеколога не рекомендується застосовувати вагінальні тампони, ліки, спринцювання. За 1-2 дні до огляду не жити відкритим статевим життям.


Медичний центр пропонує наступні гінекологічні послуги:

ультразвукове дослідження органів малого тазу та молочних залоз;
діагностика та лікування фонових захворювань (ерозій та дисплазій ш/матки) - новітнім методом-радіохвильова хірургія;
діагностика та лікування запальних захворювань органів малого тазу;
діагностика та корекція порушень менструального циклу;
консультування та індивідуальний підбір контрацепції (включаючи природній метод планування сім’ї);
консультування сімейних пар з питань підготовки до вагітності,під час вагітності, з підготовкою до партнерських пологів;
консультування сімейних пар з питань непліддя,діагностика та лікування ановуляторного непліддя;
корекція порушень клімактеричного періоду;
фізіотерапія, гірудотерапія;


В нашому центрі ми пропонуємо комплексний та індивідуальний підхід до жінок різного віку та з різними гінекологічними проблемами.