Сучасна людина постійно перебуває в умовах психологічного та фізичного стресу

пявки

На людину діють різноманітні електромагнітні випромінення, техногенні токсичні речовини, їжа насичена генетично модифікованими продуктами. Ці та багато інших негативних факторів призводять до стійкого зниження загального рівня здоров'я населення. Статистика підтверджує постійне збільшення кількості хронічно хворих людей
В методології натуропатії лікування п'явками (гірудотерапія) є ефективним методом для попередження та лікування багатьох захворювань. В одній п'явці природою скомпоновано стільки біологічно активних речовин, що відтворити їх іншими методами неможливо. Спектр фізіологічно активних сполук слинних залоз п'явки забезпечує при всіх патологічних розладах такі лікувальні ефекти: загальнорефлекторний, антикоагулянтний, гемостатичний, протитромботичний, тромболітичний, протинабряковий, сечогінний, імуностатичний, гіпотензивний, антитоксичний, протиішемічний, регенеративний та ін. В сучасній медицині та натуропатії немає другого такого багатофакторного та водночас нешкідливого методу, як гірудотерапія.
П'явка допоможе вам при розладах серцево-судинної та нервової системи, що проявляються болем голови, запамороченням, нудотою, шумом в голові,втратами свідомості, зниженням пам'яті,болями в серці.
Як правило, за один лікувальний сеанс, використовують 3-5-7 п'явок, процедури проводять 1 раз на тиждень. Гірудотерапія використовується в комплексному лікуванні разом з медикаментозними та іншими натуропатичними методами.
Вчасне ефективне лікування, виконання універсальної програми оздоровлення організму за допомогою гірудотерапії та інших натуропатичних методів, дозволить ВАМ запобігти важких захворювань, почувати себе здоровим, бадьорим та щасливим!