Високоефективний і екологічний метод лікування, що має антибактеріальну, антивірусну, протигрибкову, імуностимулюючу, антигіпоксичну дію, при якому практично немає побічних ефектів.

озонотерапія

Озон - це особливий природній вид кисню, який складається з 3-атомних молекул.
Високоактивний хімічний елемент - озон - володіє високою реактивною спроможністю та активно вступає в реакції з різними біологічними об'єктами, зокрема зі структурами клітини. У ролі основної мішені біологічної дії озону на клітину виступають плазматичні мембрани, при цьому помітне посилення репродуктивної здатності клітини при низьких дозах озону та загибель при високих дозах.
Озон, як алотропна форма кисню відомий завдяки своїй ролі в підтримці екологічної рівноваги на Землі, він охороняє живі організми від згубної дії ультрафіолетового випромінювання. Озонотерапія, більше 100 років, широко використовується в багатьох країнах світу, особливо в Німеччині, Італії, Швейцарії, США та Росії. В Україні метод отримав розвиток завдяки прогресивним науковим розробкам Харківського НВО «Озон».

Висока ефективність використання озонотерапії при різноманітних захворюваннях верхніх дихальних шляхів та легенів, інфекційних захворюваннях, шкірвенерології, хірургії, кардіохірургії, фізіотерапії та курортології, а також гігієні та санітарії доведена багаторічним практичним застосуванням.

Створені сучасні високоефективні прилади та апарати для озонотерапії послужили стимулом для широкого використання озонотетапії в лікуванні багатьох захворювань.

Ми використовуємо апарат «Hyper Medozon Comfort», який являється лідером в озонотерапії. Чітке дозування, висока продуктивність і німецька надійність роблять лікування безпечним і приємним.

Більш детальну інформацію по озонотерапії можна прочитати тут або подивитися тут