Унікальна методика лікування хронічного болю та відкладення солей акустичними хвилями без медикаментів, операцій та побічних ефектів (не потребує знеболення)

В основі ударно-хвильової терапії (УХТ) є звукова хвиля визначеної частоти і потужності, яка створює в тканинах людського тіла коливання.
В наслідок цих коливань активуються природні механізми регенерації і виздоровлення хворих тканин.
Ударна хвиля здатна активувати фактор росту тканин (GTF) і фактору росту судин (GVF). Саме вони і забезпечують відродження пошкоджених тканин. Без ударних хвиль ці фактори активуються організмом коли виникає гостра травма і пошкоджується значна кількість тканин. Організм, через фактори росту тканин і судин запускає механізм відновлення тканин.

УХТ

Діагноз "п’яткова шпора" чи "лікоть тенісиста", "коліно стрибуна" відомі широкому загалу давно.
Біль турбує часом місяцями. Лікування малоефективне. Що робити коли стається таке саме з вами? Спробую пояснити на прикладі "п’яткової шпори". Наявність "п’яткової шпори" добре видимої на рентгенівських знімках практично не має нічого спільного з болем.
Це тільки наслідок постійного перевантаження тканин стопи в зоні кріплення сухожиль і фасцій до п’ятки на стороні підошви. А що болить. Болять тканини, що знаходяться максимально близько до цієї шпори. Вони перебувають в хронічному запаленні, яке носить циклічний характер і біль часом наростає, часом зменшується. Запалення підтримують постійно діючі фактори, такі як, жорстке і вузьке взуття, тривале стояння, плоскостопість, численні хронічні травми та багато іншого. Хтось скаже: плоскостопість в мене з дитинства і на двох ногах, а болить тільки тепер і одна п’ята. Справа в тому, що з роками втрачається здатність тканин протистояти запаленню через ряд значущих факторів, як зменшення кровопостачання, втрата еластичності тканин, накопичення токсинів і шлаків. А пусковим механізмом, як правило є одномоментне перевантаження чи травма. Дія медикаментів обмежена через обмеженість доступу їх до місця запалення в силу особливої структури тканин в ділянці п’яти. На початках ефективним може бути застосування кортикостероїдів. Вони здатні припинити запалення, але не можуть усунути причини хвороби. Тому вихід в відновленні еластичності тканин і кровообігу. Отже, ударно-хвильова терапія залишається чи не єдиним методом усунення причини хвороби і виздоровлення. І ще кілька слів про тривалість лікування. Саме лікування відбувається в кілька сеансів (від 3 до 5-8) в залежності від віку і стану тканин. Тривалість сеансу 5-10 хвилин один раз в тиждень. А виздоровлення наступає потягом 1-1,5 місяця в силу вже відомих вам причин і утримується роками.


Показання для проведення ЕУХТ

місця застосування ударно-хвильової терапії
• Біль плеча, ліктя, ступні
• Паховий біль
• Біль в ділянці колінного суглобу
• Біль п’ятки і ахілового сухожилля
• П’яткові шпори
• Хронічний синовіт
• Артроз суглобів ступні та кисті
• Незрощені переломи
• М’язові сухожильні контрактури
• Біль в тригерних точках
• Спортивні травми


Додатково варто почитати тут або подивитися тут ...