Методи
ФОКУСНА УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ
Фокусна ударно- хвильова те ...

Фокусна ударно- хвильова терапія – це сучасний метод відновного лікування багатьох захворювань. Процедура має в своїй основі стимулюючу дію акустичної ударної хвилі. Внаслідок цього в тканинах організму створюється керований запальний процес на рівні клітин. Це дає можливість організму активувати весь об’єм регенерації, також активується ріст нових капілярів у місці лікування, розрішується застаріле запалення, зникають м’язеві спазми.

Типовими показами для ФУХТ є: ентезопатії ділянок великих суглобів, болі при остеоартрозі, міофасціальний синдром різних ділянок тіла, плантарний фасціїт (‘п’яткова шпора’). Процедура має позитивний вплив на стан ясен, дозволяє збільшити щільність кісток щелеп, таким чином підготувавши їх до встановлення зубних імплантів.

Перевагами такого лікування є відсутність шкідливої дії медикаментів, стимулювання відновних властивостей організму,прямий вплив на причину захворювання, а не його наслідки. В результаті такого лікування наступають якісні зміни тканин організму (оздоровлення, омолодження).

Типовий курс лікування складає від трьох до п’яти процедур, і залежить від стадії захворювання, віку пацієнта, стану організму, особливостей фізичної і трудової активності. Процедура виконується з перервою 5-10 днів. Зазвичай результат лікування очікується через 4-6 тижнів від початку лікування, і зберігається протягом багатьох років.

Ми виконуємо процедури на обладнанні німецького виробника `Richard Wolf` – Piezowave  2. 

 

ВИСОКОЕНЕРГЕТИЧНА ІНДУКЦІЙНА ТЕРАПІЯ
МІТ- фізіотерапевтичний метод лікування т ...

МІТ- фізіотерапевтичний метод лікування та реабілітації, заснований на дії високоінтенсивного магнітного поля на тканини організму. Під цим впливом досягається підсилення скоротливої здатності ослаблених м’язів, усунення спазмів окремих м’язів, врівноваження тонусу тканин, покращується рух рідин, зменшується больовий синдром.Як наслідок лікування- якісний обмін речовин.

Ці властивості найкраще застосувати при м’язових спазмах різної локалізації, недостатній рухливості окремих сегментів (грудна клітка, поперековий відділ, ділянки плечового, колінного суглобів тощо), больових відчуттях в ділянці низу спини, сідниці, лікування простатиту, нетримання сечі, розладів дефекації. Процедура є безболісною та безпечною. Не дозволяється виконання МІТ при: наявності металевих імплантів, електронних пристроїв (кардіостимулятор) в ділянці лікування, наявності активних запальних процесів в ділянці лікування, лихоманці.

Процедура триває в середньому 20-30 хв, курс лікування складає 4-6 процедур з можливою перервою 1-3 дні між процедурами. Зазвичай відмічається зменшення болю, покращення рухливості відразу після процедури.

У нас процедура виконується на німецькому обладнанні Zimmer `emField Pro`.

T-CARE ТЕРАПІЯ
  Текар – це лікувально – реаб ...
 
Текар – це лікувально – реабілітаційна фізіопроцедура. Її дія заснована на впливі надвисокочастотного електричного струму на тканини організму. Внаслідок такої стимуляції нагріваються як м’які (шкіра, п/ш жирова клітковина, м’язи), так і щільні (зв’язки, сухожилля, кістка) структури. Нагрівання проводиться до 40-41°С і є безпечним та безболісним. Результатом цього впливу є практично повне розслаблення м’язового спазму, значний приплив крові до лікованої ділянки, зменшення больових відчуттів.
 
Процедура Текар – терапії добре поєднується з реабілітаційними вправами, масажем. Протипоказами до виконання процедури є наявність металевих конструкцій, електронних пристроїв (кардіостимулятор тощо) в ділянці лікування, розпал інфекційного запалення, лихоманки у пацієнта, гнійно- запальні захворювання шкіри; обмежене застосування процедури при цукровому діабеті. Типовий курс лікування складає 2-5 процедур, з інтервалом 1-2 дні або щоденно.

Ми виконуємо процедури на італійському обладнанні `EasyTech` та німецькому `Zimmer` ThermoTK.

РАДІАЛЬНА УДАРНО- ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ
РУХТ є різновидом пресотерапії, де фактор ...

РУХТ є різновидом пресотерапії, де фактором впливу є механічні коливання. Ці хвилі розповсюджуються на всю глибину дії апарату, задіюючи шкіру, підшкірну клітковину, м’язи. Під дією стимуляції відбувається механічна ліквідація спазмованих ділянок м’язів (тригерних точок), виникає приплив крові до ділянки терапії, покращуються живлення та лімфовідтік.

Ця процедура найчастіше показана при напруженні та болю шиї та надпліччя, м’язових спазмах різної локалізації, порушенні лімфодренажу нижніх кінцівок. Типово призначається 2-4 процедуря, які, за потреби, можна взаємозамінювати процедурами фокусної ударно-хвильової терапії. Процедура РУХТ є безпечною та практично не має протипоказів.

ПРОЛОТЕРАПІЯ
Проло- це сукупність ін’єкційних метод ...

Проло- це сукупність ін’єкційних методик лікування різних патологічних станів. Основним принципом є доведення лікувальних розчинів прямо у вогнище хвороби, забезпечуючи якнайшвидший ефект. Для ін’єкції використовуюся розчини, які включаються в обмін речовин, викликають локальне кероване запалення, яке і приводить до природнього одужання.

Різні діагнози потребують різного складу розчинів, що вводиться. Частими показами до пролотерапії є: виражені спазми м’язів надпліччя, спини, міофасціальний синдром групи сідничних м’язів, запальні процеси різної локалізації. Розчини, які ми застосовуємо не містять шкідливих медикаментів, є гіпоалергенними. Протипоказами до виконання маніпуляції є стан лихоманки, неконтрольований підвищений артеріальний тиск, неадекватна поведінка, психічні розлади.

Більше дізнатись про пролотерапію можна на сайті.

ОЗОНОТЕРАПІЯ
  Озон- це триатомний кисень, як ...
 
Озон- це триатомний кисень, який утворюється в природі здебільшого під час грози. Озон застосовується в лікуванні завдяки своїм властивостям знезаражувати, насичувати тканини організму киснем, покращувати текучі властивості рідин, протизапальної дії,  гіпоалергенності.
 
Ми використовуємо цей газ у кількох методиках:
– при підготовці суглобів до введення хондропротекторів;
– при лікуванні дрібних запальних процесів зв’язково- сухожилкового апарату;
– довенно- для загального оздоровлення, профілактики сезонних застудних захворювань.
Для лікування ділянок суглобів озон вводиться внутрішньо- або навколосуглобово.
Курс підготовки суглобу до введення хондропротектора типово складає від одної до трьох ін’єкцій з перервою 2-3 дні. Процедура нешкідлива, не болючіша за звичайну дом’язеву ін’єкцію.

Ми використовуємо апарат `Hyper Medozon Comfort`, який являється лідером в озонотерапії. Чітке дозування, висока продуктивність і німецька надійність роблять лікування безпечним і приємним.

КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ
КТ- це техніки накладання спеціальних пов& ...

КТ- це техніки накладання спеціальних пов’язок із застосуванням Кінезіотейпу- еластичної стрічки. Досягти терапевтичного ефекту дозволяють властивості самої стрічки, а саме:
– основний складник стрічки- натуральна бавовна;
– поздовжньо орієнтована еластичність стрічки;
– схожість за товщиною і механічними властивостями до шкіри людини;
– гіпоалергенний акриловий клей;
– відсутність лікарських препаратів у складі стрічки;

Функції накладеної пов’язки відрізняються, залежно від завдання та способу накладення. Кінезіотейпуванням можна досягти розслаблення або підсилення м’язів, запобігти перерозтягам зв’язок і сухожиль коліна, стопи, плеча, забезпечити лімфодренаж і постійний делікатний масаж ділянки тіла. 

Переваги цієї методики:

 • Підходить в будь-який період захворювання або травми
 • Швидкий ефект протягом 15 хвилин
 • Проста у догляді, забезпечує максимальний обсяг руху
 • Працює між візитами до лікаря

Типово пов’язку рекомендовано витримати 3-5 днів на тілі. Протипоказами є запалення шкіри, інтенсивне оволодіння, пергаментна шкіра при різних станах.

Про лікування кінезіотейпом можна більше дізнатись на сайті засновника і  винахідника технології – Dr. Kenzo Kase.

ТРАКЦІЙНІ ВПРАВИ
Важливою складовою процесу ...

Важливою складовою процесу реабілітації є лікувальна фізкультура. Вправи на дистракційних апаратах поєднують розвантаження великих суглобів і активну роботу м’язів, забезпечуючи повноцінне відновлення об’єму руху. Такі заняття показані при лікуванні артрозів великих суглобів, м’язових контрактурах. Конструкція тренажера дозволяє задіяти обидві кінцівки одночасно, обирати необхідний рівень навантаження, залежно від фізичної форми пацієнта.

    Заняття проводяться з фізичним терапевтом, і звичайно тривають 30-60хв. Тракційні вправи добре поєднується з методами біомеханічної вібраційної стимуляції. Типовий курс становить 5-10 занять. Для найкращого результату на заняття потрібно мати вільний спортивний одяг, шкарпетки.

МАСАЖ
Масаж – це знання. Знання, що й ...

Масаж – це знання. Знання, що йдуть від цілителів Таїланду і Балі, і передаються тисячі років. Знання, що поєднують мудрість східної медицини і досягнення сучасних західних технологій. Масаж – це джерело комфорту та метод абстрагування від шаленого ритму міста. Це джерело життєвих сил. Масаж – є ефективним методом лікування і профілактики різних недуг. Одним із найкращих способів боротьби з втомою, судомами, зниженим тонусом є масаж. Масаж сприяє покращенню кровообігу, зменшенню набряків, прискоренню зрощування тканин після травм, зменшенню м’язових судом і поліпшенню м’язового тонусу. Сеанс масажу зменшує напруженість м’язів і знижує біль, виводить токсини з тіла, покращує сон, сприяє омолодженню.

У НАС В МЕДЦЕНРІ ВИ МОЖЕ СПРОБУВАТИ РІЗНІ ВИДИ МАСАЖІВ

 • Комплексний лікувальний масаж
 • Релаксуючий антистресовий масаж
 • Масаж поперекової ділянки, тазу, стегон, колінних суглобів
 • Масаж живота та інших ділянок тіла за показами (вісцеральна терапія)
 • Стоунтерапія
 • Лімфодренажний масаж
 • Антицелюлітний масаж
 • Традиційний тайський масаж
 • Японський точковий масаж шіацу
 • Енергетичний масаж рей-кі